Kalendarz szkoleń na 2016 rok – nowe miasta, nowy program!

Dlaczego chcę być trenerem personalnym? Kilka dni temu postanowiłem wrócić do tego pytania (tekst na ten temat), a to z 3 powodów:

  1. To oczywiste i zasadnicze w naszej branży pytanie, które musisz sobie zadać
  2. W miarę upływu czasu i zmian okoliczności, będzie ono wracać i wymagać od Ciebie ponownego (nowego?) określenia się
  3. Jest bezpośrednio związane z tematem dzisiejszego wpisu, czyli zbliżającymi się, nowymi szkoleniami

Wiadomo, pytanie to nie ma jednej odpowiedzi – wręcz przeciwnie, będzie ich wiele i różnych, podobnie jak nas, przyszłych lub obecnych trenerów personalnych. Ale jedno je łączy: to one zdefiniują nasze motywacje, staną się motorem napędowym zaangażowania, które może zaowocować sukcesem na fitness-rynku.

Kolejne szkolenia utwierdzają mnie w mojej odpowiedzi. Możliwość poznawania nowych ludzi, przekazywania im wiedzy i uczenia się od nich – właśnie za to lubię tę pracę. Stąd się biorą moje motywacje, zaangażowanie i satysfakcja. Bez względu na to, czy mówię o sztangach, czy strategiach. Czas więc na dalszy ciąg!

Szkolenie dla trenerów personalnych - grafik 2016Nowy program i grafik szkoleń na 2016 rok powstał w oparciu o Wasze prośby i sugestie oraz liczne, przeprowadzone już spotkania. Zebraliśmy doświadczenia, wyciągnęliśmy wnioski. Ze względu na rosnące zainteresowanie, planujemy odwiedziny w kolejnych miastach: Gdańsku i Poznaniu.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych szkoleniach? Ponieważ oferujemy kompleksową ścieżkę rozwoju biznesu trenera personalnego. Na rynku nie brakuje szkoleń typu „Jak prawidłowo wyciskać sztangę”. My jednak chcemy Cię nauczyć pozyskiwania osób, które zdecydują się wyciskać tę sztangę pod Twoim okiem. Przekażemy Ci praktyczną wiedzę i skuteczne narzędzia, pomożemy rozwinąć Twoje umiejętności i znaleźć pomysł na swoją działalność.

Szkolenia dla trenerów personalnych

Poniżej znajdziesz propozycje 4 rodzajów szkoleń, które ułatwią Ci określenie, czego potrzebujesz jako trener personalny.

Akademia biznesu trenera personalnego

Akademia biznesu trenera personalnegoMasz świadomość, że trener personalny = firma, która staje się konkurencyjna na rynku w oparciu o szerokie planowanie i wielotorowe działania. Interesuje Cię zatem panoramiczne spojrzenie na pracę w branży fitness, a nie tylko jej konkretny wycinek.

Akademia Biznesu Trenera Personalnego to pierwszy tego typu kurs w Polsce, który oferuje kompleksowe, a zarazem praktyczne podejście do działalności trenera personalnego. Podczas 5 dni szkoleniowych (w tym 1 godziny indywidualnych konsultacji na wybrany temat) zyskasz cenną, aktualną i ukierunkowaną wiedzę z zakresu prowadzenia własnej działalności jako trener personalny, budowania marki i marketingu w internecie, sprzedaży, negocjacji oraz motywowania klientów. Nabyte umiejętności i narzędzia pomogą Ci nakreślić skuteczną strategię rozwoju Twojej marki, a także zwiększyć efektywność podjętych działań w poszczególnych obszarach działalności trenerskiej.

 

Działalność gospodarcza dla trenera: aspekty prawno-podatkowe

Działalność gospodarcza dla treneraPraca trenera personalnego, o jakiej myślisz, to przede wszystkim działalność gospodarcza, z którą wiążą się konkretne regulacje prawne. Prowadzenie jej będzie spoczywać na Twoich barkach, dlatego potrzebujesz obszernej i rzetelnej wiedzy, pozwalającej stworzyć bezpieczny oraz korzystny plan zarządzania biznesem.

Działalność gospodarcza dla trenera: aspekty prawno-podatkowe jest szkoleniem, z którego wyniesiesz informacje i umiejętności niezbędne do samodzielnego zarządzania biznesem. W trakcie warsztatów wypracujesz indywidualny, efektywny plan prowadzenia działalności gospodarczej, pozwalający zoptymalizować koszty i zminimalizować ryzyko. Pod opieką wykwalifikowanego księgowego i doradcy uzyskasz bank rzetelnej wiedzy m.in. na temat kwestii podatkowych, ubezpieczeń, umów i kosztów samodzielnego kierowania firmą.

 

Budowanie marki i marketing w social media dla trenerów

Budowanie marki i marketing w social mediaZdajesz sobie sprawę, że zanim dane osoby pojawią się na Twoich treningach, musisz najpierw zagościć w ich świadomości. Wobec tego, celem, jaki obierasz, jest stworzenie silnej, atrakcyjnej marki trenera personalnego i znalezienie skutecznych sposobów na docieranie z nią do rzeszy przyszłych klientów.

Budowanie marki i marketing w social media dla trenerów to okazja do sformułowania spójnego i obiecującego wizerunku Twojej działalności. Kurs ten pomoże Ci ułożyć przemyślaną i gotową do wdrożenia strategię rozwoju marki osobistej. Dzięki wieloletniemu i zróżnicowanemu doświadczeniu zawodowemu szkoleniowców, dowiesz się, jak skutecznie promować swoje usługi w social media oraz poszerzyć bazę klientów przy użyciu łatwo dostępnych narzędzi.

 

Skuteczna sprzedaż i motywacja: praktyka w pracy trenera personalnego

Sprzedaż i motywacja w treningu personalnymTransakcja pomiędzy trenerem personalnym a jego podopiecznym to złożony proces, którego powodzenie zależy nie tylko od tego, co sprzedajesz, ale i jak sprzedajesz. Chcesz w pełni nad nim panować, dlatego tak ważne jest dla Ciebie skuteczne budowanie trwałych i owocnych relacji z klientami.

Skuteczna sprzedaż i motywacja: praktyka w pracy trenera personalnego pozwoli Ci doskonalić cechy sprawnego handlowca w branży fitness. W zetknięciu z doświadczeniem szkoleniowców oraz innych uczestników kursu rozwiniesz swoje umiejętności dotyczące sprzedaży treningów, pozyskiwania klientów i prowadzenia konsultacji. Techniki komunikacji i motywacji, które poznasz, będą rozpatrywane także w kontekście najbliższych Ci sytuacji, czyli osób korzystających z Twoich usług. Dzięki temu zyskasz możliwość umocnienia relacji z obecnymi i przyszłymi klientami, osiągnięcia długofalowych rezultatów i rozwoju prowadzonej działalności.

Grafik szkoleń na 2016 rok:

Nazwa szkoleniaTerminMiejsce
Brak szkoleń w najbliższym czasie. ----

Zapraszam do kontaktu:

Przez maila: kontakt@sekretytrenera.pl
Przez telefon: 534-995-430
Przez fan page Sekrety Trenera  lub profil linkedin

Co sądzisz o tych szkoleniach? Masz jakieś pytania? Napisz o tym w komentarzach!

Zaciekawiła Cię tematyka?

Otrzymaj swój 30-stronnicowy Raport: Zarobki Trenerów personalnych w Polsce 2016! Dołacz do: 1 355 wtajemniczonych, którzy poznają kolejne Sekrety Trenera!

Akademia Biznesu Trenera

Moduł I – Sprzedaż: poznawaj potrzeby klientów, prezentuj swoje usługi i sprzedawaj treningi z każdej konsultacji
Moduł II – Marketing: wykorzystuj narzędzia marketingu online i tradycyjnego, aby budować swoją markę osobistą i przyciągać do siebie klientów.
Moduł III – Motywacja: motywuj i przeprowadzaj przez proces zmiany swoich podopiecznych, aby budować długotrwałe relacje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *