Akademia Biznesu Trenera®

Trener personalny to już nie tylko osoba, która liczy powtórzenia czy, w najlepszym wypadku, pokaże, jak wykonać ćwiczenie. Jeśli chce odnieść sukces, musi zaoferować znacznie więcej.”

Czym jest Akademia Biznesu Trenera?

Akademia biznesu trenera personalnego to pierwszy tego typu kurs w Polsce oferujący nowoczesne podejście do rozwoju umiejętności miękkich wśród trenerów. W ciągu 7 dni szkoleniowych nabędziesz umiejętności z zakresu: sprzedaży, marketingu, komunikacji i motywowania klientów, a w efekcie stworzysz spójny i przemyślany plan rozwoju swojej marki i biznesu trenerskiego. Na zajęciach pracujemy w małych grupach w formule warsztatowej nad konkretnymi przypadkami uczestników. Kurs jest podzielony na 4 moduły: INTRO + 3 moduły zasadnicze (SPRZEDAŻ, MARKETING, MOTYWACJA).

Co wyróżnia Akademię Biznesu Trenera?

Każdy moduł dostarcza uczestnikom unikalnej wiedzy i umiejętności, które pozwolą im wyróżnić się na rynku fitness. Zajęcia są skonstruowane w taki sposób, aby przekazywać praktyczną wiedzę i uczyć realnych umiejętności. Kończąc Akademię Biznesu Trenera będziesz dysponować kompetencjami, które są rzadko spotykane wśród trenerów personalnych. To kompetencje mogą stać się Twoją przewagą konkurencyjną! Chcesz ją zdobyć?

Dla kogo jest przeznaczona jest Akademia Biznesu Trenera?

Dla każdego, kto jest gotowy rozpocząć edukację pogłębiającą wiedzę z zakresu sprzedaży, marketingu, komunikacji czy motywowania innych. Wiedza i umiejętności  systemu Akademii Biznesu Trenera są szczególnie przydatna w pracy trenerów personalnych na każdym poziomie zaawansowania i etapie kariery zawodowej. Wartościową wiedzę i umiejętności wyciągną również instruktorzy fitness, dietetycy, fizjoterapeuci i managerowie klubów.

Jeśli nigdy nie pracowałeś jako trener personalny zalecam rozpoczęcie Akademii od modułu INTRO. Jeśli natomiast pracujesz już jako trener i posiadasz chociaż minimalne doświadczenie możesz rozpocząć swoją naukę od modułu I.

Czego nauczysz się w Akademii?

Moduł INTRO – zdobędziesz podstawowe informacje o realiach pracy trenera personalnego, sprzedaży treningów i pracy z klientem, a zwłaszcza przeprowadzania wywiadu i ustalania celów.

Moduł I – Sprzedaż – rozwiniesz i będziesz praktykował swoją najważniejszą umiejętność trenerską: prowadzenie konsultacji trenerskich pod kątem pozyskiwania klientów. Nauczysz się poznawać potrzeby klientów, prezentować swoje usługi, sprzedawać i negocjować zasady współpracy.

Moduł II – Marketing – zrozumiesz jak wykorzystywać narzędzie marketingu online i tradycyjnego oraz jak budować swoją markę osobistą, aby przyciągnąć do siebie klientów. Zbudujesz swój plan marketingowi i poznasz niezbędne narzędzie do tego.

Moduł III – Motywacja – rozwiniesz swoje zdolności komunikacyjne, a w efekcie będziesz skuteczniej motywował swoich podopiecznych do zmiany stylu życia i budował z nimi długotrwałe relacje. Zdobędziesz niezwykle cenne umiejętności i wiedzę z zakresu psychologii, które są rzadkością wśród trenerów.

Nazwa szkoleniaTerminMiejsce
ABT® - Moduł I Sprzedaż treningów personalnych23.09.2017Warszawa
ABT® - Moduł I Sprzedaż treningów personalnych07.10.2017Poznań
ABT® - Moduł I Sprzedaż treningów personalnych21.10.2017Szczecin