29 czerwca 2014

Tomek Mączka

tomek_maczka_pilka

Cześć!

Nazywam się Tomek i jestem twórcą SekretyTrenera.pl – pierwszego w Polsce miejsca poświęconego rozwojowi zawodowemu trenerów personalnych.

Moje doświadczenie

Cała moja kariera zawodowa jest związana z branżą fitness. W przeszłości współpracowałem z Pure Jatomi Fitness, największą siecią klubów fitness w Polsce, gdzie kierowałem pracą kadry trenerów i instruktorów w kilku warszawskich klubach. Pracowałem również dla największej sieci fitness klubów w Warszawie – Fitness Club S4. Zarządzałem tam pracą ponad 60 trenerów znajdujących się w 3 miastach. Byłem odpowiedzialny za rekrutację, szkolenie i rozwój zawodowy setek trenerów personalnych.

Moje wykształcenie

Studiowałem zarządzanie w Szkole Głównej Handlowej, gdzie wyspecjalizowałem się w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Prowadziłem również badania nad poziomem zaangażowania trenerów i instruktorów w ich pracę. Jestem członkiem Stowarzyszenia Psychologów SPCH, gdzie rozwijam swoje kompetencje z zakresu psychologii.

W czym specjalizuję się

Specjalizuję się w psychologii treningu, metodach motywacji, komunikacji i sprzedaży. Rekrutowałem kadrę do kilkunastu klubów fitness, odbyłem tysiące rozmów rekrutacyjnych, przeszkoliłem już setki trenerów personalnych, a dziesiątki wspierałem coachingowo w ich codziennej pracy z klientami. Koncentruję się na doskonaleniu u trenerów skutecznej komunikacji, a zwłaszcza aktywnego słuchania – krytycznej, jak uważam, umiejętności w tej pracy.

Wciąż prowadzę treningi personalne, bo praca i interakcja z ludźmi to moja pasja. Ze sportem związany jestem od najmłodszych lat. Jestem amatorem sportów walki i przygotowania motorycznego, które przyciągnęło mnie na siłownię. Od 11 lat trenuję wyczynowo Brazylijskie Jiu-Jitsu w Berserkers  Team Warszawa.

Chcesz rozpocząć współpracę ze mną?

Możesz to zrobić na kilka sposób:
– Jeśli jesteś trenerem i interesuje Cię indywidualne wsparcie – zajrzyj tutaj i poznaj moją ofertę w ramach konsultacji dla trenerów. Możesz też dołączyć do grupy i przyjść na jedno z moich szkoleń.
Jeśli jesteś managerem bądź właścicielem klubu, zapoznaj się z ofertą doradztwa dla klubów fitness.

Chcesz się skontaktować?